Білборди "Крим - це Україна" - ганьба української влади, - Іслямов. ФОТО
Координатор блокади Криму Ленур Іслямов розкритикував бордову компанію "Крим - це Україна", яку проводить Міністерство інформаційної політики.
Про це політик написав у своєму Фейсбук, передає Цензор.НЕТ."Білборди з написом "Крим - це Україна" - ганьба Українській владі! Крім піар- компанії, яку влаштовують щороку, нічого не робиться.
За два роки "Владою" не сформульована стратегія щодо повернення Криму! Не облаштовані люди, які вимушено залишають півострів, не налагоджена система подачі сигналів кримських теле та радіо компаній, яких вигнали з Криму і які працюють у Києві на Крим.
Не облаштовані пункти пропуску на КПВВ. Довідку про народження дитини в Криму можете отримати на материку тільки через суд! У паспорті столи в Херсонській області автобусами привозять людей для заміни паспортів. Вклеїти фото в паспорт коштує 700 гривень!!! Начальники паспортних столів працювали при всіх президентах і роботу свою "добре знають"!
Весна, як завжди, несподівано приходить, наших хлопців-заручників у Криму призивають у російську армію!!! Ми ж з плакатами "Крим - це Україна" "ходимо і пишаємося", - написав Іслямов.



Честь и хвала тем крымчанам.которые пошли защищать Украину,да только очень не много их.
Ещё часто люди удивляются,почему крымские татары так инертно себя ведут .Многие уже не помнят,как именно они вышли под ВР Крыма,и если бы тогда татар не остановили,не сдерживали,они бы к чертям разнесли всех сепаров крымских,и может быть и не было бы Крымнаша.Но спасибо нашим европейским партнёрам,которые с перепугу давали дебильные советы -не сопротивляться,и спасибо нашей импотентной власти.