7752 відвідувача онлайн

Патрульні виписали штраф начальникові Управління СБУ в Житомирській області.. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав користувач Фейсбуку Сергій Гула.

"Заради цього я виходив на Майдан. Поліція Житомира штрафує Голову СБУ області! Краса", - написав він.

сбу житомир

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Патрульна поліція почне роботу в Житомирі 22 березня
Топ коментарі
+42
Так руководитель сильно спортивный , того и гляди пуговицы на пижмаке не выдержат )) , протестовать начнет .
показати весь коментар
09.04.2016 22:19 Відповісти
+35
событие века. что вы.
лучше бы поинтересовались, откуда у него машинка стоимость в его зарплату лет за 500.
показати весь коментар
09.04.2016 22:14 Відповісти
+34
"Ради этого я выходил на Майдан... ля ля ля", все умиляются.

Надо выходить на Майдан не ради этого, а ради того, чтобы у держиморд не было таких тачил "на одну зарплату".
показати весь коментар
09.04.2016 22:15 Відповісти

Завантаження...