Патрульні виписали штраф начальникові Управління СБУ в Житомирській області.. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це написав користувач Фейсбуку Сергій Гула.
"Заради цього я виходив на Майдан. Поліція Житомира штрафує Голову СБУ області! Краса", - написав він.
"Заради цього я виходив на Майдан. Поліція Житомира штрафує Голову СБУ області! Краса", - написав він.

лучше бы поинтересовались, откуда у него машинка стоимость в его зарплату лет за 500.
Надо выходить на Майдан не ради этого, а ради того, чтобы у держиморд не было таких тачил "на одну зарплату".