Чорнобильці перекрили трасу Київ - Харків з вимогою повернути пільги. ФОТО
Близько 50 людей перекрили автодорогу Київ - Харків - Довжанський у селі Войниха (Лубенський район Полтавської області).
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Полтавській області, правоохоронці організували об'їзд транспорту через Лубни.
Учасники блокади вимагають від Кабінету Міністрів виплатити пенсійне забезпечення чорнобильців і повернути їм пільги.
(Фото Главного управления Нацполиции в Полтавской области)
Топ коментарі
+19 Mr Vice President
показати весь коментар
12.04.2016 14:19 Відповісти Посилання +15 Герхард
показати весь коментар
12.04.2016 14:19 Відповісти Посилання +9 Igor Dnepr #287175
показати весь коментар
12.04.2016 14:25 Відповісти Посилання 
