У київському метро курсуватиме розмальований художником потяг. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив журналіст телеканалу СТБ Вадим Булик на своїй сторінці у Facebook.
"В Україні з'явився перший повністю розмальований потяг метро. Тепер по нашому рідному місту курсуватиме ось такий красень! Автор роботи - Kenor Martinez", - пише він.
(Фото з Facebook-сторінки Вадима Булика)
"В Україні з'явився перший повністю розмальований потяг метро. Тепер по нашому рідному місту курсуватиме ось такий красень! Автор роботи - Kenor Martinez", - пише він.
(Фото з Facebook-сторінки Вадима Булика)




[Зображення недоступне]