38 тонн "санкційної" полуниці з України знищили бульдозером на Кубані. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку у Фейсбук каналу "Кубань24"
"Першу партію полуниці вагою в 19,5 т виявили в автомобілі в морському порту Кавказ. У цей же день на посту ДПС селища Ілліч Темрюкського району зупинили автомобіль з 18,5 т полуниці. Полуницю визнали санкційною, її вилучили і розчавили бульдозером у Темрюку на полігоні ТПВ ", - йдеться в повідомленні.


"Першу партію полуниці вагою в 19,5 т виявили в автомобілі в морському порту Кавказ. У цей же день на посту ДПС селища Ілліч Темрюкського району зупинили автомобіль з 18,5 т полуниці. Полуницю визнали санкційною, її вилучили і розчавили бульдозером у Темрюку на полігоні ТПВ ", - йдеться в повідомленні.


А гавно из тарелки лаптем хлебай!!!!