За $13 тисяч обіцяли доправити до Угорщини: на Закарпатті затримали організаторів втечі за кордон. ФОТОрепортаж
На Закарпатті правоохоронці ліквідували черговий канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через українсько-угорський кордон поза встановленими пунктами пропуску.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
У ході спільної операції оперативників прикордонного загону, Нацполіції та Управління СБУ в Закарпатській області було викрито двох мешканців міста Хуст віком 53 та 59 років.
Слідство встановило, що зловмисники розробили покроковий план для свого чергового "клієнта" — 26-річного жителя Харківської області. За суму у 13 тисяч доларів США організатори пообіцяли йому повний пакет нелегальних послуг, який включав:
-
надання детальних інструкцій щодо поведінки у прикордонні;
-
безпечне та безперешкодне транспортування до контрольованого району;
-
поселення у готелі для очікування сприятливого моменту;
-
безпосередню доставку до "зеленої зони" на лінії державного рубежу.
Правоохоронці задокументували факт передачі та отримання грошей ділками за їхні послуги.
Обох фігурантів затримал: їм офіційно повідомлено про підозру. За вчинене затриманим загрожує суворе покарання — позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває для встановлення всіх обставин правопорушення.



