24-річний чоловік скоїв смертельну ДТП на Львівщині та повідомив, що вбив свою маму, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
У місті Пустомити на Львівщині затримали 24-річного водія, який скоїв смертельну ДТП та повідомив, що вбив свою маму.
Поліція Львівщини затримала 24-річного водія у місті Пустомити, який вчинив смертельну ДТП та ймовірно причетний до вбивства матері, повідомляє Нацполіція у середу.
Про це повідомили у Нацполіції, передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
Подія сталася сьогодні, близько 7:10 на вулиці Глинській.
Екіпаж патрульних виявив Audi Q5 без переднього номерного знаку.
"Коли поліцейські увімкнули проблискові маячки та розвернулися, аби зупинити водія, він почав рух на великій швидкості у напрямку виїзду зі Львова, при цьому скоївши зіткнення зі службовим транспортним засобом. Згодом він не впорався з керуванням та допустив лобове зіткнення з автомобілем Volkswagen", - йдеться в повідомленні.
Від удару автомобіль Volkswagen відкинуло на подвір’я приватного будинку, де він перекинувся. Унаслідок ДТП водій автомобіля Volkswagen, житель Львівщини, від отриманих травм загинув на місці події.
Правоохоронці затримали керманича Audi, 24-річного львів'янина.
"Чоловік також повідомив, що вбив свою матір. Інформація про смерть жінки підтвердилася: жінку було виявлено у квартирі за місцем мешкання з ножовими пораненнями. Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу та скеровано на медичне освідування", - розповіли у поліції.
Наразі працюють слідчі, розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.



ще й водія VW вбив виродок
шо у нього в макітрі...