5858 відвідувачів онлайн
6 045 29

У Київській області зіткнулися авто: п’ятеро людей загинули

Смертельна ДТП на Київщині

У Бориспільському районі Київської області внаслідок ДТП загинули п’ятеро людей, ще двоє зазнали травм.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні ГУ Нацполіції в Київській області.

Обставини смертельної аварії

Дорожньо-транспортна пригода сталася за участю двох легкових автомобілів на автодорозі Бориспіль – Дніпро поблизу села Рогозів.

За попередніми даними, 70-річний водій Renault Sandero під час обгону виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем Nissan Altima.

Унаслідок удару водій Renault Sandero та дві його пасажирки віком 95 і 75 років, а також 40-річний пасажир Nissan Altima загинули на місці.

Жертви, постраждалі та розслідування

Також у лікарні померла 69-річна пасажирка Renault Sandero.

Травми різного ступеня тяжкості отримали 35-річний водій Nissan Altima та 18-річна пасажирка Renault Sandero. Обох госпіталізували.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України. 

Розслідування триває, – повідомили в поліції.

Раніше повідомлялося, що біля ТРЦ у Хмельницькому правоохоронець збив на смерть пішохода.

Топ коментарі
+9
Хєрню пишеш.
показати весь коментар
22.06.2026 23:38 Відповісти
+7
Потрібно в тебе стан здоров'я перевіряти кожен тиждень і аналіз крові з носа брати щодня раз таке плетеш. Як такі тварюки як ти вже за***бали. Ви суки вже швидкість до 50км/год знизили. Ну що допомогло? Бо ви суки звикли замість того щоб порушників карати, хочете покарати всіх невинних.
показати весь коментар
22.06.2026 22:41 Відповісти
+6
ну, всьо, введуть щорічні медкомісії водіїв і кожні півроку техогляди авто, а пенсіонерам перед кожним виїздом треба буде брати довідку у сімейного лікаря!😬
показати весь коментар
22.06.2026 22:59 Відповісти

Завантаження...