15605 відвідувачів онлайн

Помер 11-річний хлопчик, якого на переході збила суддя у Кривому Розі

Помер хлопчик, якого збила суддя у Кривому Розі

У лікарні помер 11-річний хлопчик, якого в лютому на пішохідному переході збила суддя Довгинцівського районного суду Кривого Рогу Євгенія Костенко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Українську правду".

Дитина померла після чотирьох місяців боротьби за життя

За інформацією співрозмовників видання, хлопчик помер 16 червня.

Після ДТП дитина перебувала у важкому стані та отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Що відомо про аварію

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 лютого у Кривому Розі.

За даними слідства, суддя за кермом автомобіля BMW збила 11-річного хлопчика, який разом із матір'ю переходив дорогу регульованим пішохідним переходом.

Після наїзду дитину госпіталізували з тяжкими травмами.

Наразі кримінальне провадження розслідує Державне бюро розслідувань.

Топ коментарі
+26
Хабарники, хапуги,вбивці,моральні виродки- судова система України.
показати весь коментар
17.06.2026 11:19 Відповісти
+24
Царство небесне дитині, спочивай з миром. Співчуття рідним та близьким!
Суддю на палю, нічого бюджетні кошти витрачати на слідство та суд! 🤬
показати весь коментар
17.06.2026 11:18 Відповісти
+20
дайте вгадаю....суддя був тверезою бо поіншому не бува,знаходиться вдома бо поважна людина,зараз медики готують висновки що в ту мить було запаморочення та божественне просветління і батьки хлопчика повинні відшкодувати судді матеріальну,моральну і психологічні наслідки дтп з дитиною....
показати весь коментар
17.06.2026 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.06.2026 11:20 Відповісти
КОЖНИЙ РАЗ.....просто КОЖНИЙ РАЗ!!!!!

Таке відчуття що у суддів просто план по вбиванню на дорогах
показати весь коментар
17.06.2026 11:22 Відповісти
Шкода невинної дитини.
А що там суддя, порішає з покаранням і далі буде кататися, ніби нічого не сталося?
показати весь коментар
17.06.2026 11:22 Відповісти
Тандир досі не сидить, тому ваше питання лишається відкритим.
показати весь коментар
17.06.2026 11:28 Відповісти
Для таких - тільки суд Лінча.
показати весь коментар
17.06.2026 13:24 Відповісти
Все, що треба знати про правосуддя в нашій країні.
Жоден Костя Меладзе не сидить. Жоден Андрюша Мєдвєдєфф не сидить. Жоден суддя, жоден прокурор не сидить.
Я дивуюсь, як ще Зайцеву тоді закрили. Фантастика
показати весь коментар
17.06.2026 11:33 Відповісти
Закрити то закрили, та багато світлин з коптерів як вона на шезлонзі на ганку з травичкою загорає, на зоні. Але у чому смисл покарання- через реальні обмеження і тяжкий труд зробити так, що людина знов не робила те, що її привело сюди. А коли як у санаторії, то і виховальної мети НУЛЬ, краще б повісили на площі, то уж точно виховання у потенційних порушників зашкалило б.
показати весь коментар
17.06.2026 11:58 Відповісти
Де в якому світі , в яких мареннях Ви бачили ефект "виховальної мети" ?
показати весь коментар
17.06.2026 12:00 Відповісти
Зона називається- ІК, чому навіть не уявляю.По вашому можна сказати- де ви бачили, щоб людина мала розум. Так багато людей його не мають, але мета щоб розумне мислення було у більшості. Як казав Жванецький - Колись у еволюції цивілізація звернула не в той бік, бо дурні умовили розумних, що вони теж потрібні. Ми лелеїмо зі школи і по життю дурнів, бо вони дурні і їм тяжко, їм треба допомога. А вони потім об'єднуються у зграї і приходять до влади і вже керують розумними(бо розумні не дають пустих обіцянок і у більшості самотні)
показати весь коментар
17.06.2026 12:40 Відповісти
Та Ви не переймайтеся так ретельно - з іншого боку це дуже оптимістична новина , що в Україні вирісло нове покоління яке щиро вірить , що зона це не про виховання авторітетів криміналу , а про "виправлення" . Бо головне "досягнення" в вихованні нової спільноти - "гомосовєтікус" було впевненне переконання подавної більшості софкоїдів , що "пАнятійя" це закони честі й совісті й що саме по їх й требо жити ... А нове покоління не хоче чути про "пАнятійя"вимага , що зона не виховувала авторитетів кріміналу, а виправляла "кримінальні схильності" ...
Але ж зрозумійте відверто ...
Якщо школа не завжди виправляє у деяких персон ці схильності , то що казать про зону !!!
Ви ж не будете доводити , що працівники зони крайщі виховалеля за професійних педогогів ?!
Жодний заклад маючи дуже сумнівний склад робітників не зможе працювать крайще за тих в кого крайщі кадри . Але хто йде працювать у зону ? Невже ж люди які принципово туди потрапили - через повагу до законопослухняних громадян й через бажання захістити суспільство від законо-непослухняних . В Швеції воно саме так й через те там такі умови на зоні , як в Україні тільки у "обранних" - таких як та шльондра Зайцева . Й нічого там навіть після спа й релаксу для усіх рецидіви злочинів на порядок меньші ні ж там де є льодовий карцер на одному хлібі й воді ...
Тобто тупе обмежання волі вже може буть лікою від бажання повторити порушення закону .
Невідворотність покарання важливийший фактор за його лють ...
Знаєте що , іноді охоронці зон нічим не крайщі за її мешканців -- в цьому проблема . Гроші вони ******* більше за рецедивістів . А первні принципи - меньше !
показати весь коментар
17.06.2026 14:29 Відповісти
Бо вона була патчерицею дрібного харківського бариги . У Харкові він був цар й боххх , але з Київа поступило роспорядження . Барига це не влада це тільки гроші .
А ось суддю цю хер посадять ... й прокурвора теж й .
Требо як мінімум обирати місцевих судей - що б вони тряслися за їх репутацію ... У ЕС кажуть , що Штатівска система обрання суддів й шеріфів й прокурорів штату це мовляв анахронізм 18...19 століття . Але ж требо розуміти що за менталітетом український загал йще не піднявся висше 19 століття ... Від "гетьманщини" ніяк не може відмовитися ...
Ось вибрці пороха крайщі за ЗЕбидломасу . Так-то воно так , але як Пєтю називають його прихильники - "сивочолий гетьман" . Знову - мрія про досконалого гетьмана не залишає навіть проєвропейский електорат . Це й прикро .
Требо обитати не особи , а напрямки розвитку . ЕС на 95% це сутто парламентськи республіки . Найкрайщі зразки як мінімум . Й Польша тут негативний зразок - як її ковбасить відповідно від того кого обрали черговим "пілсуцьким" тобто королем Жечі П ...
показати весь коментар
17.06.2026 11:58 Відповісти
Не сидить і дочка Ар'єва
показати весь коментар
17.06.2026 12:12 Відповісти
Ось тільки не треба знов зеленим мразям піздіти про дочку Ар*єва. Вже ригати хочеться від ваших зеленогнійних піздіжей. Вона зупинилася після аврія, ніхто не загинув, лікували за рахунок сім*ї Ярини,надали компенсацію потерпілой крім лікування, з місця пригоди не тікала, була трезвою, експертизи підтвердили це. Срок отримала все одно
Ви краще, сукі зелені, займіться вашою бобріхою лізкой богуцькой із сук урода ,яка насмерть збила чоловіка похилого віку, послала всій на йух, суди зробили іі невіновною . Ось покажить ваші , тварі ви погані, справедливі відношення до цього
показати весь коментар
17.06.2026 14:45 Відповісти
За грати цю нерпу
Мразь
показати весь коментар
17.06.2026 12:19 Відповісти
На пожиттєве з повною конфіскацією!
показати весь коментар
17.06.2026 12:21 Відповісти
Справу судді Тандира розслідують з 2023 року.
показати весь коментар
17.06.2026 12:40 Відповісти
І суддя, як вбачається, не за гратами. Не позбавлена повноважень. Отримує державне забезпечення. Можливо навіть вершить правосуддя ім'ям України.
показати весь коментар
17.06.2026 12:48 Відповісти
Потрібен прецендент,поясню в чому.Хтось з родичів загиблого чекає кілька місяців,бачить що правосуддя немає,тож іде і десь на вулиці стріляє судді в голову.І суд присяжних його повністю виправдовує.Оце і буде прикладом,зразком для наслідування.А взагалі із суддівської системи потрібно зовсім виключити людський фактор.Іншими словами послати всіх суддів нахрєн а суддівство довірити штучному інтелекту...