4142 відвідувача онлайн

Суддя, яка збила двох підлітків на переході в Харкові, постане перед судом, - прокуратура

суддя збила дітей

У Харкові завершили розслідування резонансної ДТП, у якій суддя збила двох неповнолітніх на пішохідному переході. Дівчата отримали тяжкі травми, одна з них досі перебуває без свідомості. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Досудове розслідування завершено. Судді інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілим (ч. 2 ст. 286 КК України).

Встановлено, що водійка, рухаючись вулицею Дудинської у Харкові, не зменшила швидкість і не зупинилася перед "зеброю", попри наявність пішоходів.

Унаслідок наїзду 14-річна дівчина досі перебуває в реанімації без свідомості. 13-річна потерпіла отямилася у січні 2026 року та проходить реабілітацію.

Експертизи підтвердили, що водійка мала технічну можливість уникнути наїзду - жодних перешкод чи несправностей авто не встановлено.

"Життя та здоров’я дитини — найвища цінність. Жоден статус не може бути виправданням для нехтування правилами безпеки на дорозі. Кожен, хто сідає за кермо, бере на себе відповідальність. Прокуратура спільно з колегами з ДБР провели ретельне розслідування. Тепер наше завдання — забезпечити якісне обвинувачення в суді і об’єктивний розгляд справи. Коли йдеться про дітей — відповідальність зростає в рази", — зазначив керівник Харківської обласної прокуратури Юрій Папуша.

Що передувало?

Топ коментарі
+7
Адвокаты не явятся,розгляд справы отложат лет на десять.
показати весь коментар
19.03.2026 10:50 Відповісти
+4
Нічого собі заява, ціла суддя постане перед судом. Повісити на дереві край дороги, щоб всі бачили, бо **** виплутається, захоче компенсацію.
показати весь коментар
19.03.2026 11:03 Відповісти
+3
А коли перед судом нарешті постане суддя-вбивця Тандир? Досі йде "розслідування"?
показати весь коментар
19.03.2026 10:52 Відповісти

Завантаження...