РФ вранці атакувала АЗС у Запоріжжі: протягом доби росіяни вбили в області 2 людей, 22 постраждалих. ФОТОрепортаж
Російські окупаційні війська атакували автозаправну станцію у Запоріжжі.
Про це повідомив глава ОВА Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
Над Запоріжжям жителі могли бачити дим.
Удари по області
Протягом доби внаслідок російських атак у Запоріжжі, Запорізькому та Пологівському районах загинули дві людини, 22 особи постраждали.
Росіяни завдали 25 авіаційних ударів по Запоріжжю, Новомиколаївці, Малокатеринівці, Кушугуму, Комишувасі, Розумівці, Трудовому, Барвінівці, Нижній Хортиці, Данилівці, Лісному, Вільнянці, Щасливому, Оріхову, Широкому, Свободі, Омельнику, Васинівці, Долинці та Воскресенці.
"694 БпЛА різної модифікації (переважно FPV) атакували Запоріжжя, Річне, Біленьке, Канівське, Новояковлівку, Степногірськ, Приморське, Степове, Павлівку, Лук’янівське, Малі Щербаки, Оріхів, Гуляйполе, Залізничне, Преображенку, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір’я, Чарівне, Гуляйпільське, Добропілля, Староукраїнку, Святопетрівку, Цвіткове, Рибне, Верхню Терсу, Новоселівку, Воздвижівку та Гірке", - йдеться в повідомленні.
Зафіксовано 1 обстріл з РСЗВ по Залізничному;
253 артудари завдали по Річному, Степногірську, Приморському, Степовому, Павлівці, Лук’янівському, Малих Щербаках, Оріхову, Гуляйполю, Залізничному, Щербаках, Новоандріївці, Новоданилівці, Малій Токмачці, Білогір’ю, Новоселівці, Чарівному, Добропіллю, Рибному, Гуляйпільському, Староукраїнці, Верхній Терсі, Святопетрівці, Воздвижівці та Гіркому.


