Підпалював автомобілі військовослужбовців на замовлення: на Сумщині затримано зловмисника. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
У Сумській області правоохоронці знешкодили чергового поплічника окупантів, який займався цілеспрямованими підпалами транспорту українських захисників.
Спільну операцію із затримання провели співробітники Служби безпеки України та Національної поліції, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
Слідство встановило, що фігурант шукав легкого заробітку в інтернеті та через один із популярних месенджерів отримав замовлення від ворожих кураторів. Його завданням було знищення автомобілів, які використовуються Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями.
Протягом червня 2026 року зловмисник встиг вчинити три підпали в обласному центрі.
Ділком було розроблено чітку схему: він заздалегідь купував та готував компоненти для створення легкозаймистої суміші. Вночі вистежував транспортні засоби з військовими номерами, обливав автівки горючою рідиною, підпалював їх та фіксував руйнування на відео для звіту перед "замовниками".
Оперативники та слідчі оперативно вирахували палія, задокументували його причетність до всіх трьох епізодів та затримали "на гарячому".
Правоохоронці вже оголосили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
-
умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу;
-
перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.
За скоєне зловмиснику загрожує суворе покарання - до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування наразі триває, судом вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.



Але вони, - Оманські агенти, тому усіляко захищають, як вагнерівців з беркутнею, так і цю потороч фсбшні від ******!!
Це одна команда могищиків України!!