Легковик збив велосипедиста під Києвом. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на dtp.kiev.ua, ввечері на трасі Київ-Одеса, в районі Глевахи, Mitsubishi Outlander їхав у бік столиці. Велосипедист розвертався на дорозі. Чоловік був у темному одязі без світловідбивачів. Водій не помітив велосипедиста і збив його.
50-річний чоловік помер протягом 10 хвилин. Швидка допомога приїхала через 20 хвилин після аварії й констатувала смерть.
Під час оформлення ДТП у поліцію мало не врізався чоловік на Chery, після чого втік. Після години пошуків водія вдалося знайти. Водій викинув з автомобіля предмет, схожий на пістолет, а в салоні були знайдені наручники, бита і поліцейський кашкет.











Самогубство.
Человека жалко да.
Но ведь он создал смертельную опасность и другим участникам ДР.
А если бы Аутлендер вильнул и толкнул в бок шото маленькое то летело бы оно со всеми пассажирами прямо в рай.