Прикордонники затримали громадянина Узбекистану, який збирав за допомогою "шпигунської" відеокамери інформацію для спецслужб РФ, - Слободян. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.
Станом на зараз правопорушника передано представникам СБУ. Тривають фільтраційні дії.
"Як російські спецслужби працюють на кордоні", - прокоментував інцидент на своїй сторінці у Фейсбуці речник Держприкордонслужби Олег Слободян.
"Молодик, 1991 року народження, прямував в Україну через пункт пропуску "Плетенівка", що на Харківщині. Під час прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби направили його на додаткову перевірку для встановлення мети перебування на території нашої держави. Вже під час спільного з представниками СБУ та фіскальної служби огляду на сорочці чоловіка прикордонники на місці ґудзика помітили приховану камеру для відеозйомки. Від неї йшов провід до пристрою накопичення інформації, що був у кишені, а в іншій кишені також знайшли пристрій для аудіозапису. Під час первинного опитування іноземець заявив, що пристрої для відео та аудіо запису він отримав від співробітників російської міграційної служби, коли був затриманий за перевищення терміну реєстрації на території РФ. Що чоловік з цими пристроями робив в українському пункті пропуску встановлюватимуть правоохоронні органи", - йдеться у повідомленні.
Станом на зараз правопорушника передано представникам СБУ. Тривають фільтраційні дії.
"Як російські спецслужби працюють на кордоні", - прокоментував інцидент на своїй сторінці у Фейсбуці речник Держприкордонслужби Олег Слободян.
Топ коментарі
+8 буков
показати весь коментар
19.09.2016 12:48 Відповісти Посилання +7 Lunar express
показати весь коментар
19.09.2016 13:09 Відповісти Посилання +6 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
19.09.2016 12:44 Відповісти Посилання 



