Вандали вкрали елемент пам'ятника з музею АТО в Дніпрі. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написала координатор Центру допомоги учасникам АТО і членам їхніх сімей Наталя Шуліка.
"Яблуко для бійця... Скульптура дівчинки і воїна є однією з центральних частин вуличної композиції "Шляхами Донбасу". Вчора вандали вкрали яблуко... Я не даю оцінки їхнім діям. Я просто прошу повернути - анонімно, принести на місце, з покаянням або без... Просто повернути", - написала вона.
Топ коментарі
+62 Василий СПРУТ
показати весь коментар
29.09.2016 22:50 Відповісти Посилання +19 Артм Воронцов
показати весь коментар
29.09.2016 22:56 Відповісти Посилання +13 Shahtersk73
показати весь коментар
29.09.2016 23:12 Відповісти Посилання 


