6473 відвідувача онлайн
20 362 110

Вандали вкрали елемент пам'ятника з музею АТО в Дніпрі. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написала координатор Центру допомоги учасникам АТО і членам їхніх сімей Наталя Шуліка.
"Яблуко для бійця... Скульптура дівчинки і воїна є однією з центральних частин вуличної композиції "Шляхами Донбасу". Вчора вандали вкрали яблуко... Я не даю оцінки їхнім діям. Я просто прошу повернути - анонімно, принести на місце, з покаянням або без... Просто повернути", - написала вона.

памятник днепр

памятник днепр

памятник днепр

памятник днепр

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Невідомі в Полтаві розбили 5 меморіальних дошок на честь загиблих бійців АТО. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+62
Твари !!!
показати весь коментар
29.09.2016 22:50 Відповісти
+19
Ну что за фигня, уже не первый раз паскудят памятники - может стоит устанавливать вебки рядом с памятными местами. И вандалов помогут поймать, и туристов в онлайне привлекут.
показати весь коментар
29.09.2016 22:56 Відповісти
+13
https://censor.net/user/204904,ты дебил,кацап?хотя...зачем я знак вопроса поставил?лучше расскажи ,зачем в Крыму памятник поставили-" кацап ипет кота"
показати весь коментар
29.09.2016 23:12 Відповісти

Завантаження...