На вході в Одеську міськраду намалювали серп і молот. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Четвертую власть, про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Одеській області.
Повідомляється, що символіка була намальована біля входу в будівлю Одеської міської ради. Про це повідомили в поліцію, яка після прибуття виявила на місці чоловіка з балончиком із червоною фарбою. Після допиту стало відомо, що намалював символіку 30-річний житель міста Вилкове. Було порушено адміністративне провадження за фактом дрібного хуліганства.
Нагадаємо, 21 травня 2015 року в Україні набули чинності чотири закони про декомунізацію, які, зокрема, забороняють пропаганду радянської і нацистської символіки. Ці документи забороняють в країні радянську символіку, засуджують комуністичний і нацистський режими, відкривають архіви радянських спецслужб і визнають борцями за незалежність країни членів Української повстанської армії (УПА) і низку інших організацій.
Топ коментарі
+25 Антон Чигур
показати весь коментар
12.10.2016 14:05 Відповісти Посилання +17 Виктор Мальцев
показати весь коментар
12.10.2016 14:09 Відповісти Посилання +15 Egor Shevtsov #108975
показати весь коментар
12.10.2016 14:06 Відповісти Посилання 
[Зображення недоступне]