Уночі полк "Дніпро-1" допоміг ліквідувати пожежу в Мар'їнці під обстрілами. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу полку.
Бійці "Дніпро-1" продовжують патрулювання вулиць міста і допомагають місцевому населенню переживати військовий стан з упевненістю, що поруч є люди, які захистять їхні будинки і життя.
"За даними "Дніпро-1", будинок спалахнув після обстрілу ворожими бронебійно-запальними кулями. А вже о 3 ночі з позицій російсько-терористичних угруповань почався більш інтенсивний обстріл стрілецькою зброєю. При цьому ворог цілився не тільки по військових, а й по цивільних особах, які допомагали в ліквідації пожежі", - йдеться в повідомленні.
Також під час нічного патрулювання співробітники зустріли літню жінку, яка безцільно бродила по вулицях міста, не знаючи де вона і хто. Хлопці відвели її до місцевого відділу поліції, де і встановили її особу. На щастя, поранених і загиблих з українського боку немає.
Бійці "Дніпро-1" продовжують патрулювання вулиць міста і допомагають місцевому населенню переживати військовий стан з упевненістю, що поруч є люди, які захистять їхні будинки і життя.


Пусть обдроченцы-ихтамнеты ****** нах за паребрик в свои срани-рязани.