На межі з чорнобильською зоною затримано 6 "сталкерів". ФОТО
Прикордонники і поліцейські затримали "сталкерів", які намагалися пробратися в зону відчуження.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, в районі села Млачівка (Київська область) правоохоронці виявили шістьох громадян України, які йшли до загороджувального паркану тилової межі зони відчуження. Правопорушниками виявилися жителі Києва. Вони намагалися потрапити в Чорнобильську зону з метою екстремального туризму та відпочинку.
За порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення, на громадян оформлені адміністративні документи.

(Фото Держприкордонслужби)
Топ коментарі
+11 Alter Nator
показати весь коментар
16.01.2017 14:37 Відповісти Посилання +11 константен
показати весь коментар
16.01.2017 14:57 Відповісти Посилання +8 Антон Чигур
показати весь коментар
16.01.2017 14:39 Відповісти Посилання