6622 відвідувача онлайн
16 941 37

На межі з чорнобильською зоною затримано 6 "сталкерів". ФОТО

Прикордонники і поліцейські затримали "сталкерів", які намагалися пробратися в зону відчуження.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, в районі села Млачівка (Київська область) правоохоронці виявили шістьох громадян України, які йшли до загороджувального паркану тилової межі зони відчуження. Правопорушниками виявилися жителі Києва. Вони намагалися потрапити в Чорнобильську зону з метою екстремального туризму та відпочинку.
За порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення, на громадян оформлені адміністративні документи.
туристы

(Фото Держприкордонслужби)

Топ коментарі
+11
В зоне отчуждения действует своя очень сильная и агрессивная ментовская мафия, чужие там не ходят
показати весь коментар
16.01.2017 14:37 Відповісти
+11
У границы с чернобыльской зоной задержаны 6 "сталкеров" - Цензор.НЕТ 5869
показати весь коментар
16.01.2017 14:57 Відповісти
+8
Алени, кто ж зимой туда лазит, вас на фоне снега видно за версту ! =)
показати весь коментар
16.01.2017 14:39 Відповісти

Завантаження...