6446 відвідувачів онлайн
21 952 130

Пам'ятник "радянським воїнам-визволителям" у Відні облили фарбою, - посольство РФ. ФОТО

У Відні невідомі облили фарбою пам'ятник радянським солдатам, які загинули під час звільнення Австрії від фашизму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує посольство РФ в Австрії в Twitter.
"У Відні осквернили пам'ятник радянським воїнам-визволителям. Фасад залитий темно-червоною фарбою. У МЗС Австрії направлено ноту протесту", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Невідомі осквернили в Умані могилу цадика Нахмана, обливши вхід у могильний комплекс червоною фарбою і підкинувши в синагогу свинячу голову. ВIДЕО

памятникпамятник

(Фото зі сторінки )
Топ коментарі
+69
Что значит неизвестные ??!!! Вы же сохатые его сами и облили, чтоб поднять вонь ! =)
показати весь коментар
16.01.2017 17:47 Відповісти
+32
Памятник "советским воинам-освободителям" в Вене облили краской, - посольство РФ - Цензор.НЕТ 6491
показати весь коментар
16.01.2017 17:51 Відповісти
+25
сирия после касапов...ничего, так краска...?!
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
16.01.2017 17:57 Відповісти

Завантаження...