Пам'ятник "радянським воїнам-визволителям" у Відні облили фарбою, - посольство РФ. ФОТО
У Відні невідомі облили фарбою пам'ятник радянським солдатам, які загинули під час звільнення Австрії від фашизму.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує посольство РФ в Австрії в Twitter.
"У Відні осквернили пам'ятник радянським воїнам-визволителям. Фасад залитий темно-червоною фарбою. У МЗС Австрії направлено ноту протесту", - йдеться в повідомленні.


(Фото зі сторінки RusBotschaft Wien)
[Зображення недоступне]