9415 відвідувачів онлайн
10 555 35

Поліція вилучила заряджений револьвер у п'яного чоловіка в столичному метро. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції в Києві.
"Увечері на кінцевій станції підземки працівники поліції зупинили чоловіка, який поводився підозріло і мав ознаки алкогольного сп'яніння. Правоохоронці запросили його в кімнату поліції для встановлення особи", - йдеться в ньому.
25-річний киянин розповів правоохоронцям, що револьвер він нібито знайшов рік тому в Харківській області і залишив собі з метою самооборони.
Набої до нього виготовив власноруч.

Також читайте: У Києві зі стріляниною пограбували поштове відділення

револьвер

Дозволу на носіння зброї у нього немає.
Револьвер "Наган", заряджений набоями (7 штук), і пакет із подрібненою речовиною зеленого кольору, яка нагадує марихуану, правоохоронці вилучили і направили на проведення експертизи.
Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу.
Як повідомляли, в листопаді 2016 року співробітники поліції вилучили ручний протитанковий гранатомет і набій у чоловіка на станції метрополітену "Деміївська" в Києві.
Топ коментарі
+7
У пьяного придурка на конечной станции ЧЁРНЫЙ ствол есть. А у НОРМАЛЬНОГО нражданина лядом ЛЕГАЛЬНОГО нет.
Ах да, если пьянь решит применить свой револь, то чел начнёт вызывать полицию )))
показати весь коментар
19.01.2017 10:55 Відповісти
+6
Ого! Этого дедушку "Нагана" явно где-то из земли выкопали а потом отчистили.
показати весь коментар
19.01.2017 10:33 Відповісти
+5
Якщо ствол зовні такий - то яких же він всередині?
показати весь коментар
19.01.2017 10:34 Відповісти

Завантаження...