4076 відвідувачів онлайн
7 781 47

Вандали пошкодили пам'ятний знак жертвам Голокосту в Білгороді-Дністровському. ФОТО

У Білгороді-Дністровському Одеської обл. вандали розбили пам'ятний знак, встановлений на місці розстрілу сотень євреїв - жителів міста в роки Другої світової війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

Інцидент стався 19 січня.

вандализм

Меморіал і Пам'ятний знак було відкрито біля морського порту в 2005 році в рамках всеукраїнського проекту Єврейського фонду України та Асоціації національно-культурних об'єднань України "Пам'ять і вдячність" за підтримки Єврейського культурного центру Білгорода-Дністровського.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Вандали сплюндрували пам'ятник загиблим від рук гітлерівців полякам на Львівщині. ВIДЕО
Топ коментарі
+29
С могилами воевать кацапы все герои,а также церкви сжигать и попов вешать,это их народное хобби.
показати весь коментар
23.01.2017 23:00 Відповісти
+22
кацапы, сэр...
показати весь коментар
23.01.2017 23:03 Відповісти
+20
підстава. стопудово -- це підстава чи від козломордих, чи від своїх ватних орків. Це вже тенденція - то польські могили, то єврейські - я націоналіст і стверджую, що націоналісти ніколи такого не зробили би.
показати весь коментар
23.01.2017 23:09 Відповісти

Завантаження...