Вандали пошкодили пам'ятний знак жертвам Голокосту в Білгороді-Дністровському. ФОТО
У Білгороді-Дністровському Одеської обл. вандали розбили пам'ятний знак, встановлений на місці розстрілу сотень євреїв - жителів міста в роки Другої світової війни.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112.Інцидент стався 19 січня.

Меморіал і Пам'ятний знак було відкрито біля морського порту в 2005 році в рамках всеукраїнського проекту Єврейського фонду України та Асоціації національно-культурних об'єднань України "Пам'ять і вдячність" за підтримки Єврейського культурного центру Білгорода-Дністровського.
Топ коментарі
+29 Slava Stahov
показати весь коментар
23.01.2017 23:00 Відповісти Посилання +22 WiM
показати весь коментар
23.01.2017 23:03 Відповісти Посилання +20 Ліщук Андрій
показати весь коментар
23.01.2017 23:09 Відповісти Посилання