5103 відвідувача онлайн

На хабарі $ 2,5 тис. спіймали чиновника Житомирської ОДА, - ГПУ. ФОТО

Прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган оприлюднила інформацію про затримання хабарника в Житомирській ОДА.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Сарган зазначила: "Слідчим відділом прокуратури Житомирської області спільно з працівниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в області викрито під час одержання неправомірної вигоди керівника одного з управлінь Житомирської облдержадміністрації і його посередника.

Під час проведення оперативних заходів у рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 368 КК України установлено, що посадовець вимагав від приватних підприємців Житомирського району неправомірну вигоду у розмірі 2500 доларів США за безперешкодну діяльність у сфері переробки лісосировини".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ затримало помічницю судді Апеляційного суду Київської області на хабарі в $ 23 тис. ФОТО

Вона продовжила: "
Для одержання неправомірної вигоди чиновник залучив жителя м. Житомира. Посередника, після одержання ним зазначеної суми, затримано на території складських приміщень приватного підприємця, а посадовця - у центрі міста.

Направомірну вигоду вилучено. Наразі вирішується питання щодо обрання обом затриманим запобіжного заходу, а також щодо відсторонення керівника управління від займаної посади.

Досудове розслідування проводиться слідчим відділом прокуратури області".

Також читайте: Співробітницю податкової спіймали на хабарі в 20 тисяч, - СБУ. ФОТО

взятка житомирщина

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

Читайте також: Співробітника митниці аеропорту "Київ" судитимуть за хабарництво, - військова прокуратура
Топ коментарі
+11
На взятке $2,5 тыс. попался чиновник Житомирской ОГА, - ГПУ - Цензор.НЕТ 6109
показати весь коментар
25.01.2017 21:11 Відповісти
+8
опять двадцать пять - повышайте сразу .в кабмин-такого способного хлопца -там приживется
показати весь коментар
25.01.2017 21:07 Відповісти
+7
Ветерани АТО зупинили 12 поїздів на Луганськ - почалася блокада. Про це повідомив депутат Верховної Ради, колишній командир добровольчого батальйону Донбас Семен Семенченко на сторінці в https://www.facebook.com/dostali.hvatit/posts/1391792770855493?pnref=story Facebook. [Зображення недоступне] .
показати весь коментар
25.01.2017 21:08 Відповісти

Завантаження...