Нелегальний покерний клуб викрито в Харкові, - Нацполіція. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
.
Вхід у гральний заклад, який одночасно вміщав до 200 гравців, відбувався за клубними картками. Членів клубу завчасно попереджали про початок турніру. Також існував і рейтинг лідерів, для яких діяла програма лояльності. Вона давала можливість користуватися системою клубних знижок.
Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Харківській області ДЗЕ Нацполіції встановили місце, дату і час проведення наступного покерного турніру. Отримавши дозвіл суду на проведення процесуальних заходів, співробітники УЗЕ в Харківській області, слідчого управління обласної поліції і прокуратури області спільно з бійцями полку особливого призначення поліції "відвідали" покерний клуб.



У гральному закладі перебувало 30 осіб персоналу та 70 гравців. Правоохоронці вилучили понад 122 тисячі гривень, 22 покерні столи, 20 тисяч ігрових фішок, системні блоки, термінали видачі квитків, чорнові записи та бухгалтерію, алкогольні напої, які реалізовували без відповідної ліцензії.


Складено 12 адміністративних протоколів за ст. 181 (Азартні ігри, ворожіння у громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Кримінальним кодексом України за заняттям гральним бізнесом передбачено покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч гривень до 680 тисяч гривень.
Тама накрили всю мафію...
А кВакова синочка не було????
Ужосссссс!!!!!
ПАЦТАЛОМ такі.....