8229 відвідувачів онлайн
6 951 19

Наркодилерів, які торгували амфетаміном і марихуаною, затримано в столиці. ВІДЕО

У Києві співробітники Служби безпеки України (СБУ), прокуратури і поліції припинили діяльність наркоугруповання, члени якого продавали амфетамін і канабіс (коноплю).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, зловмисники щомісяця збували понад 300 грамів наркотиків. Вони орендували будинок у передмісті столиці, де зберігали "товар".
Оперативники затримали одного з наркоділків під час спроби продажу амфетаміну та марихуани постійному клієнтові - члену громадської організації "Офіцерський корпус". Ще двох учасників угруповання затримали пізніше.
У ділків вилучено 85 грамів амфетаміну та понад 30 грамів канабісу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Співробітника поліції, який здійснював збут наркотиків, затримали в Донецькій області, - прокуратура. ФОТОрепортаж

Топ коментарі
+2
Безобразие !

А где е-деклорации тех , кто их задерживал ?!
Пока не подашь е-деклорацию -- не имеешь никокого права трогать святых людей : бандюков, взяточников , жуликов !
показати весь коментар
27.03.2017 18:49 Відповісти
+1
путин террорист!
показати весь коментар
27.03.2017 18:39 Відповісти
+1
такое впечатление, что отдельные регионы, сплошной наркопритон!!!
всё их вяжут и вяжут, а им конца и краю нет!
показати весь коментар
27.03.2017 18:46 Відповісти

Завантаження...