Наркодилерів, які торгували амфетаміном і марихуаною, затримано в столиці. ВІДЕО
У Києві співробітники Служби безпеки України (СБУ), прокуратури і поліції припинили діяльність наркоугруповання, члени якого продавали амфетамін і канабіс (коноплю).
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, зловмисники щомісяця збували понад 300 грамів наркотиків. Вони орендували будинок у передмісті столиці, де зберігали "товар".Оперативники затримали одного з наркоділків під час спроби продажу амфетаміну та марихуани постійному клієнтові - члену громадської організації "Офіцерський корпус". Ще двох учасників угруповання затримали пізніше.
У ділків вилучено 85 грамів амфетаміну та понад 30 грамів канабісу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України.
А где е-деклорации тех , кто их задерживал ?!
Пока не подашь е-деклорацию -- не имеешь никокого права трогать святых людей : бандюков, взяточников , жуликов !
всё их вяжут и вяжут, а им конца и краю нет!