СБУ ліквідувала підпільний "реабілітаційний центр" для наркозалежних на Чернігівщині: звільнено понад 200 осіб. ФОТОрепортаж
Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили підпільний реабілітаційний центр у Чернігівській області, в якому утримувалися і зазнавали тортур понад 200 наркозалежних.
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.Як зазначається, організатори центру приймали замовлення на примусове лікування в так званому реабілітаційному центрі людей, які, на думку їхніх родичів або знайомих, страждали від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.
Члени угруповання виїжджали до замовників і під психологічним тиском змушували їх відправитися на лікування.
У разі відмови потерпілих насильно доставляли в реабілітаційний центр.
Там вони містилися в спеціально обладнаних бараках і підвалах, до них застосовувалися тортури. Позбавлені волі не могли самостійно покинути місце перебування, за ними постійно спостерігали "наглядачі" центру.
Крім того, вони примусово працювали на деревообробному виробництві, сільськогосподарських і будівельних роботах на користь власників центру.
В результаті спецоперації співробітники СБУ звільнили понад 200 незаконно утримуваних громадян, які вже підтвердили факти тортур і завдання їм тяжких тілесних ушкоджень.
Також були затримані 22 спостерігачі, в тому числі 3 людини, які виконували організаторські функції.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили знаряддя тортур, а в кабінеті засновника центру - бойову гранату РГД-5 і травматичну зброю.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу.
Топ коментарі
+14 Роман Гнатенко #372103
показати весь коментар
30.03.2017 14:57 Відповісти Посилання +6 Роман Гнатенко #372103
показати весь коментар
30.03.2017 15:02 Відповісти Посилання +6 Андрей Шевченко #282677
показати весь коментар
30.03.2017 15:09 Відповісти Посилання 









