11098 відвідувачів онлайн
31 699 76

Поліція затримала дві групи сталкерів у Чорнобильській зоні. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Київській області
"Під час патрулювання співробітники відділу поліції зони ЧАЕС виявили в м.Чорнобиль двох жителів столиці, 23 і 24 років. У відселеному м Прип'ять затримали трьох одеситок - 27, 28 і 29 та 36-річного киянина. Всі вони в обхід контрольно-пропускних пунктів незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму", - сказано в повідомленні.

Поліція затримала дві групи сталкерів у Чорнобильській зоні 01Поліція затримала дві групи сталкерів у Чорнобильській зоні 02


Читайте також на "Цензор.НЕТ": 10 "сталкерів" з України, Росії і Білорусі затримано в чорнобильській зоні. ФОТО

Щодо даних громадян складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Матеріали направлені до Іванківського районного суду і Славутицького міського суду Київської області для прийняття рішення.

Також читайте: Прикордонники затримали чотирьох "сталкерів", які намагалися проникнути в Чорнобильську зону відчуження. ФОТО
Топ коментарі
+41
Какая бдительность *****!! Куда смотрит мусорня когда из зоны прут камазы груженные металлом?
показати весь коментар
07.05.2017 13:53 Відповісти
+19
лучше б так активно с наркодилерами и сепаратистами боролись
показати весь коментар
07.05.2017 13:54 Відповісти
+12
Порно снимали?
показати весь коментар
07.05.2017 13:49 Відповісти

Завантаження...