Безсмертний клоп. Путінське "побєдоносіє" у фотожабах


Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Коля, дзвони в поліцію! На 17-й авеню знову висить путінська кадебешна ганчірка! Навпроти російського магазину", - конфлікт у Сан-Франциско через "георгіївську стрічку". ВІДЕО
Більше фотошопів дивіться тут










А вообще надо рашТВ показывать у нас, очень бодрит. И дебильного трепа о дружбе меньше будет...
Вилкула - на гилляку!