"Євробачення в Києві відбулося бездоганно", - керівник конкурсу Ола Санд. ФОТО
Керівник пісенного конкурсу Євробачення Ян Ола Санд відзначив надзвичайно високий рівень організації заходу в Києві в 2017 році.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у ході зустрічі з Президентом України Петром Порошенком."Щороку ми маємо якісь певні зауваження чи скарги: то транспорт, то логістика, безпека, то інші аспекти. Але Євробачення в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", - сказав він.
Нагадаємо, фінал Євробачення-2017 відбувся в Києві 13 травня. Переможцем конкурсу став представник Португалії Salvador Sobral.

(Фото прес-служби Президента України)
---------------------------------------------------------------
Евровидение в Киеве прошло безупречно, потому что не было России.
Від себе дякую всім, хто працював над тим, щоб це свято стало можливим. У Канаді в новинах передавали сюжети.
По ФБ поширюють і виступ Онуки, і наших ведучих, ...
Впевнена, що іноземці оцінили щирість: наші справді хотіли показати, що незважаючи ні на що, ми - частинка великої європейської сім*ї, старалися.
Молодці ! Ми можемо !