9525 відвідувачів онлайн
69 215 140

"Євробачення в Києві відбулося бездоганно", - керівник конкурсу Ола Санд. ФОТО

Керівник пісенного конкурсу Євробачення Ян Ола Санд відзначив надзвичайно високий рівень організації заходу в Києві в 2017 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у ході зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.
"Щороку ми маємо якісь певні зауваження чи скарги: то транспорт, то логістика, безпека, то інші аспекти. Але Євробачення в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", - сказав він.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Путін про Євробачення-2017: Київ не в змозі проводити подібні заходи. Наші правильно зробили, що відмовилися. ВIДЕО

Нагадаємо, фінал Євробачення-2017 відбувся в Києві 13 травня. Переможцем конкурсу став представник Португалії Salvador Sobral.

Євробачення в Києві відбулося бездоганно, - керівник конкурсу Ола Санд 01

(Фото прес-служби Президента України)
Топ коментарі
+51
"Евровидение в Киеве прошло безупречно", - руководитель конкурса Ола Санд
---------------------------------------------------------------
Евровидение в Киеве прошло безупречно, потому что не было России.
показати весь коментар
16.05.2017 00:06 Відповісти
+41
Приємно чути такі слова.
Від себе дякую всім, хто працював над тим, щоб це свято стало можливим. У Канаді в новинах передавали сюжети.
По ФБ поширюють і виступ Онуки, і наших ведучих, ...
Впевнена, що іноземці оцінили щирість: наші справді хотіли показати, що незважаючи ні на що, ми - частинка великої європейської сім*ї, старалися.
Молодці ! Ми можемо !
показати весь коментар
16.05.2017 00:18 Відповісти
+37
Красиво мокнул мордой в дерьмо русню и местную поехавшую на зраде биомассу...
показати весь коментар
16.05.2017 00:05 Відповісти

Завантаження...