9612 відвідувачів онлайн
17 471 212

200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану. ФОТОрепортаж

акция марихуана
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", в заході взяли участь близько 200 осіб. Вони вимагали декриміналізувати пункт 1 статті 309 Кримінального кодексу і перевести зберігання марихуани без мети збуту в адміністративні правопорушення.
"Ми вимагаємо зробити цю статтю адміністративною, щоб поліція нарешті змогла займатися тяжкими злочинами і не була зв'язана дрібними правопорушеннями", - сказав один із організаторів акції.

Учасники тримали плакати "Свобода, рівність, декриміналізація", "Трава лікує" та інші.
Мітингувальники запустили в повітря зелені кульки, які символізують тих, хто отримав термін за зберігання марихуани. "Випустімо цих людей на волю і дамо людям можливість вибирати засіб зняти напругу за допомогою трави", - сказав учасник акції Павло.

200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 01200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 02200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 03200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 04200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 05200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 06200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану 07

Топ коментарі
+51
200 человек под Кабмином требовали легализовать марихуану - Цензор.НЕТ 619
показати весь коментар
20.05.2017 23:27 Відповісти
+36
200 человек под Кабмином требовали легализовать марихуану - Цензор.НЕТ 4450
показати весь коментар
20.05.2017 23:54 Відповісти
+31
Легалізація канабісу дуже сильно вдарить по продажу оковитої ... Горільчані магнати цього ніколи не дозволять !
показати весь коментар
20.05.2017 23:17 Відповісти

Завантаження...