200 людей під Кабміном вимагали легалізувати марихуану. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", в заході взяли участь близько 200 осіб. Вони вимагали декриміналізувати пункт 1 статті 309 Кримінального кодексу і перевести зберігання марихуани без мети збуту в адміністративні правопорушення.
"Ми вимагаємо зробити цю статтю адміністративною, щоб поліція нарешті змогла займатися тяжкими злочинами і не була зв'язана дрібними правопорушеннями", - сказав один із організаторів акції.
Учасники тримали плакати "Свобода, рівність, декриміналізація", "Трава лікує" та інші.
Мітингувальники запустили в повітря зелені кульки, які символізують тих, хто отримав термін за зберігання марихуани. "Випустімо цих людей на волю і дамо людям можливість вибирати засіб зняти напругу за допомогою трави", - сказав учасник акції Павло.
Топ коментарі
+51 Гыг с Вами
показати весь коментар
20.05.2017 23:27 Відповісти Посилання +36 Змиевобандеровец
показати весь коментар
20.05.2017 23:54 Відповісти Посилання +31 NNN
показати весь коментар
20.05.2017 23:17 Відповісти Посилання 





