9406 відвідувачів онлайн
12 621 48

3000 набоїв, 2 РПГ-22, 2 РГД: в покинутому будинку на Київщині знайшли схованку з боєприпасами. ФОТОрепортаж

В с. Войтове Згурівського району Київської області правоохоронці виявили схрон боєприпасів в покинутому будинку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації ГУ НП в Київській області.
Правоохоронці виявили в обваленому будинку, власниця якого проживає за кордоном, прихований арсенал боєприпасів: майже 3 тисячі набоїв калібру 7,62, 2 заряджені РПГ-22, 2 РГД, 9 запалів УДЗ та 3 сигнальні набої 40 мм.
Наразі вилучене направлено на відповідні експертизи. Тривають слідчі дії та оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконного зберігання боєприпасів. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Дивіться: Поліція вилучила арсенал зброї та вибухівки в домогосподарстві на Полтавщині. ФОТОрепортаж

3000 набоїв, 2 РПГ-22, 2 РГД: в покинутому будинку на Київщині знайшли схованку з боєприпасами 013000 набоїв, 2 РПГ-22, 2 РГД: в покинутому будинку на Київщині знайшли схованку з боєприпасами 023000 набоїв, 2 РПГ-22, 2 РГД: в покинутому будинку на Київщині знайшли схованку з боєприпасами 03

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
23.07.2017 17:09 Відповісти
+5
Це,ж,треба, спочатку вивозити пів арсеналу, потім знаходити ...Невтомне СБУ !
показати весь коментар
23.07.2017 17:09 Відповісти
+5
може трошки би поспостерігали , чи вас цього не учили .хтось би та прийшов . а так більше схоже на те що самі положили собі ПОКАЗНИК зробили
показати весь коментар
23.07.2017 17:12 Відповісти

Завантаження...