11373 відвідувача онлайн
39 511 66

Українці Росії вшанували пам'ять жертв "Великого терору". ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
5 серпня виповнилося 80 років після початку хвилі масових убивств у СРСР. У карельському урочищі Сандармох відбулося вшанування загиблих. Сюди прибули представники генконсульства України в Санкт-Петербурзі на чолі з генеральним консулом Лесею Лозинською, а також генконсули Литви, Латвії, Естонії, Польщі. Присутні поклали вінки і запалили свічки пам'яті за загиблими українцями.
У заходах також взяли участь українці Карелії, представники українських організацій Росії, громадських організацій Москви. Біля хреста прочитали молитву за упокій душ синів і дочок України, кожного з них було згадано поіменно (офіційно виявлені в списках українцями Карелії).

Українці Росії вшанували память жертв Великого терору 01Українці Росії вшанували память жертв Великого терору 02

Нагадаємо, що вже 20 років українська громадськість Карелії, Росії вшановує пам'ять невинно убієнних жертв сталінських репресій. На жаль, цього разу на заходах вперше не було Юрія Дмитрієва, голови карельського "Меморіалу", який і відкрив урочище Сандармох. Як покарання за свою активну громадську діяльність, він перебуває в РФ під надуманим кримінальним переслідуванням.

Читайте також: Сьогодні в Києві вшановують пам'ять жертв "Великого терору"

Сандормох - лісове урочище в Медвеж'єгорському районі Республіки Карелія. Тут на площі 10 гектарів у 1930-х роках органи НКВС розстріляли понад 9500 осіб 58 національностей. Серед жертв - переважно спецпоселенці і в'язні з Біломорсько-Балтійського каналу і Соловецьких таборів системи ГУЛАГ СРСР, а також мешканці довколишніх сіл. Усього на цій території виявлено 236 розстрільних ям.
В урочищі Сандармох було розстріляно письменників Валер'яна Підмогильного, Миколу Зерова, Григорія Епіка, Миколу Куліша, режисера Леся Курбаса, історика Сергія Грушевського (брата президента УНР Михайла Грушевського), політиків, громадських і церковних діячів, науковців, військових.
Топ коментарі
+33
Сейчас я вам расскажу про россеянский поцреотизм и скрепы.
Президент Чеченостана Владимир ******** на каникулах-подводной рыбалке в Сибири ловит щуку...... в гидрокостюме OMER (производство Италия - страна член НАТО) и с камерой GoPro для подводной съёмки (производство USA - член НАТО, Госдеп, Хахлы-прадались-за-пиченьки).
Август. 2017 год. Россеянское импортозамещение идёт полным ходом.
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.08.2017 08:53 Відповісти
+19
Согласно кодексу о скрепах РПЦ, великий карлик должен был нырять в россеянском кокошнике, валенках и с камерой производства Союза Савецких Членинских Республик.
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.08.2017 09:07 Відповісти
+17
НА расєє.
показати весь коментар
07.08.2017 08:53 Відповісти

Завантаження...