Бойовики обстріляли Авдіївку з гранатометів, - штаб АТО. ФОТО
Бойовики 28 жовтня, порушуючи мінські домовленості, обстріляли з гранатометів житлові будинки в старій Авдіївці, в одному з будинків було пошкоджено дах та ковані ворота.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.Вчора, 28 жовтня, бойовики, грубо порушуючи мінські домовленості, вкотре здійснили обстріл житлових будинків старої Авдіївки. Внаслідок потрапляння ворожої гранати від АГС (автоматичний гранатомет станковий)частково зруйнований дах літньої кухні за адресою вулиця Некрасова, 127 та ворота на подвір'ї на вулиці Некрасова, 130. На щастя, ніхто з мирних мешканців не постраждав.
"Увечері ми були вдома. Раптово неподалік нашої оселі пролунав потужний вибух, якого дуже перелякалась наша маленька дитина", - розповідає власниця будинку Олена.
Обстріл жилих кварталів вкотре засвідчує, що ватажки ОРДО зацікавлені у подальшому загостренні конфлікту та демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню, свідомо порушуючи мінські домовленості.
Факт наслідків обстрілу зафіксувала мобільна група СЦКК (Авдіївка).

вот когда там П.А. Порошенко - они ее не обстреливают....