УКР
ENG
РУС
Новини
Події
Резонанс
Відео
Блоги
Форум
Бізнес
Публікації
Колонки
УКР
ENG
РУС
Шукати
Цензор.НЕТ
Новини
Події
Резонанс
Фото
Відео
Фотошопи
Блоги
Форум
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Бізнес
Новини
Головне
Спецпроєкти
Публікації
Колонки
Відео
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Індустрія дронів
Курс валют
Біржа
Цензор.НЕТ у соц.мережах
Бізнес Цензор у соц.мережах
Мобільні додатки
Реклама
Про нас
Статистика
Підтримати ЦН
5692 відвідувача онлайн
Фотошопи
16.12.12 23:00
13 846
18
Спасибо за доверие, лохи!
Симоненко
(568)
фотожаба
(14822)
Ващенко Костянтин
(20)
Поділитися:
Мені подобається
0
Топ коментарі
+2
шикарно
напечатать бы такой календарик и дЕбилам по почт.ящикам раскидать.
показати весь коментар
17.12.2012 11:51
Відповісти
Посилання
+1
Вуйео
Від кого це тхне лайном, під червоним знаменом?
Це Симоненко - комуняка, все скавчить мов той собака.
Каже всім, що він рудий, а насправді - ГОЛУБИЙ!
показати весь коментар
17.12.2012 13:34
Відповісти
Посилання
+1
я
ты не пох,а лох,козел,вонючий,***** в свою кацапщину и посмотри,что у вас там вместо головы
показати весь коментар
10.01.2013 16:38
Відповісти
Посилання
Завантаження...
Вхід на форум Цензор.
НЕТ
Сталася невідома помилка. Спробуйте трохи пізніше.
Будь ласка, зачекайте...
Увійти за допомогою
Для входу за паролем,
перейдіть за посиланням
Використання імені користувача в якості логіну більше не підтримується!
Забули пароль або логін?
Відновити пароль
Це Симоненко - комуняка, все скавчить мов той собака.
Каже всім, що він рудий, а насправді - ГОЛУБИЙ!