УКР
ENG
РУС
Новини
Події
Резонанс
Відео
Блоги
Форум
Бізнес
Публікації
Колонки
УКР
ENG
РУС
Шукати
Цензор.НЕТ
Новини
Події
Резонанс
Фото
Відео
Фотошопи
Блоги
Форум
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Бізнес
Новини
Головне
Спецпроєкти
Публікації
Колонки
Відео
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Індустрія дронів
Курс валют
Біржа
Цензор.НЕТ у соц.мережах
Бізнес Цензор у соц.мережах
Мобільні додатки
Реклама
Про нас
Статистика
Підтримати ЦН
10827 відвідувачів онлайн
Фотошопи
21.07.17 12:00
55 186
12
Командовать парадом буду я!
Саакашвілі Міхеіл
(2118)
фотожаба
(14819)
Поділитися:
Мені подобається
14
Топ коментарі
+21
Лада Каменская
А таки бояться Міхо...як не поганять...а він користується повагою у народів...що не скажеш провладних брехунів та імітаторів.
показати весь коментар
21.07.2017 20:56
Відповісти
Посилання
+8
blog
///
у тих що зараз при владі, головне влада за будь яку ціну, бо інакше або прийдеться тікати або сідати за грати втративши все награбоване.
Тому вони будуть топити всіх хто не з їхньої системи
показати весь коментар
21.07.2017 23:39
Відповісти
Посилання
+5
E D #355076
з вальцманом ця пародія була б правдивішою
назва могла б підійти "вальцман і 54% "
показати весь коментар
26.07.2017 19:37
Відповісти
Посилання
Завантаження...
Вхід на форум Цензор.
НЕТ
Сталася невідома помилка. Спробуйте трохи пізніше.
Будь ласка, зачекайте...
Увійти за допомогою
Для входу за паролем,
перейдіть за посиланням
Використання імені користувача в якості логіну більше не підтримується!
Забули пароль або логін?
Відновити пароль
у тих що зараз при владі, головне влада за будь яку ціну, бо інакше або прийдеться тікати або сідати за грати втративши все награбоване. Тому вони будуть топити всіх хто не з їхньої системи
назва могла б підійти "вальцман і 54% "