10827 відвідувачів онлайн
55 186 12

Командовать парадом буду я!

Топ коментарі
+21
А таки бояться Міхо...як не поганять...а він користується повагою у народів...що не скажеш провладних брехунів та імітаторів.
показати весь коментар
21.07.2017 20:56 Відповісти
+8
///
у тих що зараз при владі, головне влада за будь яку ціну, бо інакше або прийдеться тікати або сідати за грати втративши все награбоване. Тому вони будуть топити всіх хто не з їхньої системи
показати весь коментар
21.07.2017 23:39 Відповісти
+5
з вальцманом ця пародія була б правдивішою
назва могла б підійти "вальцман і 54% "
показати весь коментар
26.07.2017 19:37 Відповісти

Завантаження...