10830 відвідувачів онлайн

"Залишилися лічені години": морпіхи просять світ вивезти людей із Маріуполя у третю державу. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відеозверненні Сергія Волинського, яке оприлюднила у Facebook журналістка Наталя Нагорна

Також дивіться: "Азов. Живі і не здаються - б'ють русню", - соцмережі. ВIДЕО

"Це наше звернення до світу. Це може бути нашим останнім зверненням. В нас, можливо, залишилися лічені дні або години.

Угруповання противника в десятки разів перебільшує нас. Вони мають панування в повітрі, в артилерії, в угрупованнях, які діють на суходолі, в техніці й танках.

Ми ведемо оборону на одному об’єкті, на заводі ("Азовсталь"), де знаходяться військові Маріупольського гарнізону та цивільні особи, які потрапили в пастку війни.

Ми звертаємося до світових лідерів (із проханням) допомогти нам. Ми звертаємось із проханням застосувати до нас процедуру "extraction" та вивести нас на територію третьої держави.

Маріупольський гарнізон військових – з нами більше 500 поранених бійців та сотні цивільних осіб, серед яких є жінки та діти. Ми просимо надати нам безпеку на території третьої держави. Дякую".

Топ коментарі
+39
Маю надію що всі ці героїчні україньскі військові ті цивільні люди будуть врятовані.Хай Господь береже вас та допоможе вам всім...
показати весь коментар
20.04.2022 08:58 Відповісти
+33
Заарештувати всіх зрадників які розмінували перешийки з Криму що призвело до маршу на Маріуполь і Херсон. І поміняти їх на тих хто залишився на азовсталі
показати весь коментар
20.04.2022 09:14 Відповісти
+27
Очевидно, что весь юг Украины был оставлен в начале войны даже без боя. Мариуполь оставили просто в заложниках.
Вопрос, почему никто не наказан публично становится риторическим. И это очень плохо скажется на всей власти, даже если и Украина выйдет на свои админ границы в конце войны.
показати весь коментар
20.04.2022 09:20 Відповісти

Завантаження...