Голова райради та мер Білгорода-Дністровського побилися на засіданні. ВIДЕО
В Одеській області під час засідання побилися міський голова Білгорода-Дністровського Віталій Граждан та голова районної ради Григорій Мельниченко.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, голова районної ради накинувся на міського голову через те, що той назвав його "наркоманом". Граждан образився і почалася бійка. Присутнім у залі чоловікам довелося докласти зусиль, щоб розняти чиновників.
Увага! Ненормативна лексика!
Та ні. За гроші та владу.