8680 відвідувачів онлайн
24 322 95

Голова райради та мер Білгорода-Дністровського побилися на засіданні. ВIДЕО

В Одеській області під час засідання побилися міський голова Білгорода-Дністровського Віталій Граждан та голова районної ради Григорій Мельниченко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, голова районної ради накинувся на міського голову через те, що той назвав його "наркоманом". Граждан образився і почалася бійка. Присутнім у залі чоловікам довелося докласти зусиль, щоб розняти чиновників. 

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+79
За Україну б'ються ?
Та ні. За гроші та владу.
показати весь коментар
07.07.2022 18:18 Відповісти
+37
Працювати не можемо, вже 2 години переглядаємо. А повістками карати ряжених у камуфляж будуть?
показати весь коментар
07.07.2022 18:19 Відповісти
+32
І оце бидло керує в країні яка знаходиться у стані важкої війни та має великі людські втрати...
показати весь коментар
07.07.2022 18:22 Відповісти

Завантаження...