12026 відвідувачів онлайн
59 236 108

Три офіцери і 25 солдатів зі 110 бригади армії РФ здалися в полон поблизу Авдіївки. ВIДЕО

Серед них три офіцери. Найстарший за званням - капітан. Відеозвернення, у якому загарбники пояснюють своє рішення поганим речовим забезпеченням, відсутністю зброї та боєприпасів, опублікував на своїй сторінці у соцмережі головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Просто приголомшливий виступ! 28 полонених російських військовослужбовців спеціального штурмового загону 110-ї бригади ЗС РФ записали звернення до Путіна зі скаргами на російське військове командування. Звернення зачитали їхні командири. Росіяни здалися разом із трьома офіцерами, старший за званням – капітан. Загін "Шторм" 110-ї бригади був розгромлений 21 травня 59-ю мотопіхотною бригадою ЗСУ в районі Авдіївки, всі, хто вижив у бою, організовано здалися в полон", - пише у коментарі до відео Бутусов.

Топ коментарі
+82
І де тут "добровільно здалися"? Здалися, ті хто вижив у бою, тобто, вони стріляли, поки ********** не скінчились, а аж потім "здалися".
показати весь коментар
24.05.2023 11:22 Відповісти
+75
Мясо жалуєцца мясніку на плохоє с нім абращеніє...
показати весь коментар
24.05.2023 11:20 Відповісти
+53
Прямо сльози душать, яка жалість - вбивць не забезпечили зброєю для вбивства українців. І ні слова про злочинну війну.
показати весь коментар
24.05.2023 11:23 Відповісти

Завантаження...