10178 відвідувачів онлайн

"Злостный п#дарас. В первом бою его расстреляю. Это он из посылки самогон вытащил. П#здец, что творит!", - російський окупант невдоволений офіцерами армії РФ. ВIДЕО

Порядки, що встановлені на захоплених територіях України російськими офіцерами у підрозділах армії РФ, дратують рядових окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчить перехоплена українськими спецслужбами телефонна розмова загарбника з дружиною. В розмові окупант звинувачує замполіта свого підрозділу в дрібних крадіжках та намаганні заробити на забезпеченні підрозділу. Одне із звинувачень - "Это он у "Фазы" самогон из посылки вытащил". Окупант погрожує застрелити офіцера у першому ж бою.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+34
Крадіжка самогону - це серйозно Ще гірше вбивства..... За це точно застрелить можна.....
показати весь коментар
31.05.2023 09:27 Відповісти
+32
Правильно! Стріляйте один одного! Це треба ***** акцію влаштовувати: "Русскiй! Убий командира! Отримай літр самогону в подарунок!"
показати весь коментар
31.05.2023 09:27 Відповісти
+29
Фошист, замахнувся на святе для кожного фіноугра - богоугодний самогон
показати весь коментар
31.05.2023 09:26 Відповісти

Завантаження...