9840 відвідувачів онлайн

Аеророзвідники Полтавської бригади ТРО разом з іншими підрозділами знищили російський автомобіль з окупантами. ВIДЕО

Бійці підрозділу аеророзвідки "SOLOVEY" Полтавської окремої бригади тероборони спільно з воїнами 79-ї окремої десантно-штурмової бригади та 55-ї окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ" знищили ворожий автомобіль з особовим складом.

Відео опублікували на фейсбук-сторінці Полтавської окремої бригади територіальної оборони, передає Цензор.НЕТ.

Позашляховик з особовим складом російських окупаційних військ застряг у танковій колії. Вони намагались виштовхати автівку, але марно. Українські військові скористались нагодою та знищили позашляховик разом з окупантами.

Топ коментарі
+14
Помогли чим могли)))
показати весь коментар
31.05.2023 17:29 Відповісти
+13
Вері Гуд ! Слава аеророзвідникам,Слава Союзникам !
показати весь коментар
31.05.2023 17:28 Відповісти
+8
Расєяні заплатять за цей постріл та за всі інші Ескалібури та Шторми...
Респект українським солов'ям...
показати весь коментар
31.05.2023 17:40 Відповісти

Завантаження...