8680 відвідувачів онлайн
12 027 49

У центрі Москви викрали ікону Божої Матері, яку незаконно вивезли з Донбасу. ВIДЕО

У Москві викрали ікону Божої Матері Боголюбської. До переїзду у Росію святиня знаходилася в храмі міста Харцизьк, що на Донеччині. Ікону викрали із храму, який знаходиться в 350 метрах від ФСБ на Луб’янці.

У крадіжці звинувачують трьох жінок, серед яких – одна уродженка Маріуполя. Відео з моментом викрадення опублікував один із російських пабліків, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+29
Ікона помандрувала додому.
показати весь коментар
31.05.2023 18:41 Відповісти
+17
Бог не фраер.
показати весь коментар
31.05.2023 18:40 Відповісти
+16
Бог не теля - бачить звідтіля!
показати весь коментар
31.05.2023 18:43 Відповісти

Завантаження...