У центрі Москви викрали ікону Божої Матері, яку незаконно вивезли з Донбасу. ВIДЕО
У Москві викрали ікону Божої Матері Боголюбської. До переїзду у Росію святиня знаходилася в храмі міста Харцизьк, що на Донеччині. Ікону викрали із храму, який знаходиться в 350 метрах від ФСБ на Луб’янці.
У крадіжці звинувачують трьох жінок, серед яких – одна уродженка Маріуполя. Відео з моментом викрадення опублікував один із російських пабліків, передає Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+29 5 копійок
показати весь коментар
31.05.2023 18:41 Відповісти Посилання +17 Colt
показати весь коментар
31.05.2023 18:40 Відповісти Посилання +16 Maxim Ak-Murza #550960
показати весь коментар
31.05.2023 18:43 Відповісти Посилання