11295 відвідувачів онлайн

"Росія використовує найстрашніше катування - позбавлення сну", - нейропсихолог. ВIДЕО

Про це повідомив професор нейропсихології Богдан Ткач в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ.

"Коли роблять експерименти на тваринах, ті тварини, які недоспали, в них просто відбуваються нейроерозивні процеси. 5 таких ночей - і незворотні зміни для анатомії мозку", - розповів нейропсихолог.

Топ коментарі
+22
Найстрашніше картування це міф про братські народи, мовляв якщо наш брат нас вбиває то ми самі винні , в першу чергу треба руйнувати міф про спільну історію і якийсь уявний мир у майбутньому
показати весь коментар
04.06.2023 15:13 Відповісти
+14
Коли людоїди говорять про "спільну" з Україною історію, вони надають цій спільности позитивного сенсу. Спотворюючи істину. Мали б говорити про історію приборкання і асиміляцію завойованого народу. Тому п**дьож про "спільну історію" - це п**дьож.
показати весь коментар
04.06.2023 15:34 Відповісти
+13
Посмотрел, ******! Но с кацапами лучше на такие переговоры не ходить. Накроют градом вместе со своими пленными. Им *****!
показати весь коментар
04.06.2023 15:21 Відповісти

Завантаження...