9332 відвідувача онлайн

Вітання окупантам із Ялти: "СБУ вже в Криму". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис з окупованої Ялти, на якому чоловік знімає український прапор на фоні міста.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор відео зазначає, що він працює у СБУ.

"Кінець 2023 року. Служба безпеки в Криму. Місто Ялта", - каже чоловік на записі.

Топ коментарі
+14
чоловік знімає український прапор на фоні міста. Джерело:

Коли вже журналюшки навчаться писати? Можливо - фільмує? Бо перша думка: зриває прапор...
показати весь коментар
07.11.2023 09:37 Відповісти
+13
показати весь коментар
07.11.2023 09:35 Відповісти
+12
а Дядько приколіст....тепер рашисти з ФСБ будуть бігати по Ялті ,шукати агентів СБУ
показати весь коментар
07.11.2023 09:32 Відповісти

Завантаження...