Вітання окупантам із Ялти: "СБУ вже в Криму". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис з окупованої Ялти, на якому чоловік знімає український прапор на фоні міста.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор відео зазначає, що він працює у СБУ.
"Кінець 2023 року. Служба безпеки в Криму. Місто Ялта", - каже чоловік на записі.
Коли вже журналюшки навчаться писати? Можливо - фільмує? Бо перша думка: зриває прапор...