9712 відвідувачів онлайн

Українські захисники полонили 5 окупантів: "Спасибо 2-му батальйону, что бодро дали нам пи#ды, Гойда!". ВIДЕО

Топ коментарі
+25
От би туди ще підора ахлабистіна
показати весь коментар
21.05.2024 20:32 Відповісти
+24
Гидко отаке слухати. Ну от навіщо глумитися над полоненими? Як на мене то брати їх в полон після всього що вони тут наробили западло. Знищувати кацапню, а не брати на "відгодовування" в санітарно-курортних умовах за рахунок пенсіонерів, вдів та сиріт України. А їх ще й охороняти треба! 1900 азовців два роки в полоні завдяки Зєлєнскому. Їх не міняють. Ну так навіщо нам оці чорти, а тим більше їх моральне гвалтування на камеру? Зрозуміло що виголошувати оту "подяку" їх змусили під дулом автомата і вона є нічим іншим як приниженням кацапні під страхом розстрілу. Це що нормально? Так Женевська Конвенція рекомендує? Ми не кацапи, а такими відосами ЗСУ ганьбить себе.
показати весь коментар
21.05.2024 21:02 Відповісти
+17
BRAVISSIMO!!!!....
показати весь коментар
21.05.2024 20:26 Відповісти

Завантаження...