Українські захисники полонили 5 окупантів: "Спасибо 2-му батальйону, что бодро дали нам пи#ды, Гойда!". ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм-канал Оперативний ЗСУ.
Топ коментарі
+25 Грицько Злий
показати весь коментар
21.05.2024 20:32 Відповісти Посилання +24 НБ
показати весь коментар
21.05.2024 21:02 Відповісти Посилання +17 Ermolaj Zhohov
показати весь коментар
21.05.2024 20:26 Відповісти Посилання