10725 відвідувачів онлайн
25 700 83

Мінінформполітики презентувало кампанію з популяризації ЗСУ "Я - армія". ВIДЕО

Як розповів на брифінгу в п'ятницю в Києві державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко, кампанія включає декілька відеороликів і 13 плакатів із зображеннями українських військовослужбовців, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ролики запущені на всіх телеканалах, в інтернеті, також ми звертаємося до мережі кінотеатрів, щоб вони теж їх розмістили. З серпня ми плануємо розмістити плакати на зовнішніх носіях. І вже ми надрукували 600 плакатів, які підуть на столичні військкомати", - сказав він .

За словами А. Біденка, в планах міністерства також надрукувати близько 1 тис. плакатів, які безкоштовно поширюватимуться у військових частинах і в підрозділах, які виконують завдання в зоні проведення операції Об'єднаних сил на сході України.

Топ коментарі
+26
Так сегодня уже так популяризовали с миномётом,что мама не горюй ,пока порошенки,муженки ,пашинские и прочая нечисть занимается армией толку там не будет ,болтовни будет выше крыши,пиара а потом выходит Матиос и действительность ужасает ,воры не могут создать хорошую армию ,Слава Богу ,что есть добробаты а без них была-бы труба ...
показати весь коментар
06.07.2018 23:08 Відповісти
+16
За стрельбу из миномета имени БПП,платят 7000 гривней,ждем добровольцев.
показати весь коментар
06.07.2018 23:14 Відповісти
+12
"Министерство информации" звучит как из одной известной книги Оруэлла
показати весь коментар
06.07.2018 23:14 Відповісти

Завантаження...