Мінінформполітики презентувало кампанію з популяризації ЗСУ "Я - армія". ВIДЕО
Як розповів на брифінгу в п'ятницю в Києві державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко, кампанія включає декілька відеороликів і 13 плакатів із зображеннями українських військовослужбовців, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ролики запущені на всіх телеканалах, в інтернеті, також ми звертаємося до мережі кінотеатрів, щоб вони теж їх розмістили. З серпня ми плануємо розмістити плакати на зовнішніх носіях. І вже ми надрукували 600 плакатів, які підуть на столичні військкомати", - сказав він .
За словами А. Біденка, в планах міністерства також надрукувати близько 1 тис. плакатів, які безкоштовно поширюватимуться у військових частинах і в підрозділах, які виконують завдання в зоні проведення операції Об'єднаних сил на сході України.