Масова бійка в сесійній залі міськради Конотопа. Нове ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, запис опублікував заступник мера Конотопа Ігор Степанченко.
"Вгадайте, проти кого відкриті кримінальні справи... Правильно, проти двох працівників міської ради за фактом завдання побоїв тітушкам", - пише Степанченко в коментарі до відео.
Нагадаємо, що в Конотопі на засіданні міськради 26 липня побилися прихильники і противники мера. Унаслідок зіткнень поліція затримала десятки людей.
але постраждалими у слідства числяться наймані гопнікі..
Це так хочуть прибрати мера..