"З Днем Незалежності, Україно!" - співробітники посольства Великої Британії станцювали український танець. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, британські дипломати виконали український танець на вулицях Києва.
"Рік тому британські дипломати, як і тисячі українців, були вражені танцем британського військового, виконаним під волинку після параду на Хрещатику. Тому співробітники дипмісії вирішили теж станцювати - український танець", - ідеться в коментарі до відеозапису, розміщеного в соцмережі на сторінці посольства Великої Британії в Україні.
А сотрудникам посольства дзякуй....Слава Украине!!!
THANKS !