10562 відвідувача онлайн
6 858 57

"З Днем Незалежності, Україно!" - співробітники посольства Великої Британії станцювали український танець. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, британські дипломати виконали український танець на вулицях Києва.

"Рік тому британські дипломати, як і тисячі українців, були вражені танцем британського військового, виконаним під волинку після параду на Хрещатику. Тому співробітники дипмісії вирішили теж станцювати - український танець", - ідеться в коментарі до відеозапису, розміщеного в соцмережі на сторінці посольства Великої Британії в Україні.

Топ коментарі
+24
Важнее будет когда козломордые гимн Украины будут петь....и китайский....перед работой с вагонеткой и киркой.А оно придёт.
А сотрудникам посольства дзякуй....Слава Украине!!!
показати весь коментар
23.08.2018 14:32 Відповісти
+19
Спасибо Британия.Вы действительно показываете пути развития цивилизации.В отличии таких клоак как кацапщина
показати весь коментар
23.08.2018 14:55 Відповісти
+18
Amazing !
THANKS !
показати весь коментар
23.08.2018 14:41 Відповісти

Завантаження...