Моряк Отичко повернувся з окупованого Криму назавжди, - Денісова. ВIДЕО
Про це Громадському радіо повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.
Вона сказала, що окупаційна влада Криму відпустила Генналія Отичка і не висунула жодних умов. Денісова підтримує з моряком телефонний зв'язок. Зараз він вже на підконтрольній Україні території, повертається до Очакова.
"Мої представники супроводжують його додому. Коли він туди дістанеться, Геннадій пообіцяв зателефонувати мені і розповісти про проблеми та потреби", - сказала Денісова.
На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала відео зустрічі моряка.
Нагадаємо, 4 травня російські прикордонники затримали українське риболовецьке судно (порт приписки Очаків) на захід від мису Тарханкут в окупованому Росією Криму.
МЗС України називає затримання українського судна "узурпацією суверенних прав України" щодо прилеглих до півострова акваторій і "порушенням Конвенції ООН із морського права і звичайного міжнародного права". 8 червня суд залишив під арештом капітана затриманого біля берегів Криму українського судна "ЯМК-0041" Віктора Новицького.
У липні інших чотирьох рибалок українського судна "ЯМК-0041" випустили з російського прикордонного управління в Балаклаві. Однак, за словами адвоката Еміля Курбедінова, із Севастополя вони виїхати не можуть.
вот как оно... в жизни... бывает...