Масштабна пожежа сталася на хімзаводі "Карпатнафтохім" у Калуші. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, до гасіння було залучено 90 рятувальників.
Речниця управління ДСНС в Івано-Франківській області Світлана Бабушкіна зазначила, що повідомлення про пожежу надійшло до ДСНС о 21:08. "Наразі відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснюють охолодження сусідніх будівель", - повідомила вона.
За попередніми даними, загорілося пальне, викидів небезпечних речовин в атмосферу немає. Постраждалих від пожежі немає. Станом на 23:48 пожежу на заводі "Карпатнафтохім" локалізовано.
Як повідомляє місцеве видання "Курс" із посиланням на соцмережі, горіла установка з виробництва олефінів, яка була введена в експлуатацію в жовтні 2005 року. "Карпатнафтохім" виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор тощо. Завод було зупинено у вересні 2012 року через несприятливу ситуацією на ринку нафтохімічної продукції, відновив роботу у 2017 році.



там скорее всего низкая квалификация персонала.
сам работал на подобном производстве .электростанция.
сейчас некому работать из-за низких зарплат, весь квалифицированный персонал, который на таких производствах готовится ДЕСЯТИЛЕТИЯМИ ушел.
и на их место набирают абы кого. чтобы не останавливалось производство.
а там безграмотные как обезьяна с гранатой.
это не будки строить.
вот вам и потужна рехворма від будкобудівника.
.