5807 відвідувачів онлайн
13 071 131

Масштабна пожежа сталася на хімзаводі "Карпатнафтохім" у Калуші. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, до гасіння було залучено 90 рятувальників.

Речниця управління ДСНС в Івано-Франківській області Світлана Бабушкіна зазначила, що повідомлення про пожежу надійшло до ДСНС о 21:08. "Наразі відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснюють охолодження сусідніх будівель", - повідомила вона.

За попередніми даними, загорілося пальне, викидів небезпечних речовин в атмосферу немає. Постраждалих від пожежі немає. Станом на 23:48 пожежу на заводі "Карпатнафтохім" локалізовано.

Як повідомляє місцеве видання "Курс" із посиланням на соцмережі, горіла установка з виробництва олефінів, яка була введена в експлуатацію в жовтні 2005 року. "Карпатнафтохім" виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор тощо. Завод було зупинено у вересні 2012 року через несприятливу ситуацією на ринку нафтохімічної продукції, відновив роботу у 2017 році.



Масштабна пожежа сталася на хімзаводі Карпатнафтохім у Калуші 01
Масштабна пожежа сталася на хімзаводі Карпатнафтохім у Калуші 02
Масштабна пожежа сталася на хімзаводі Карпатнафтохім у Калуші 03

Топ коментарі
+18
да нет.
там скорее всего низкая квалификация персонала.
сам работал на подобном производстве .электростанция.
сейчас некому работать из-за низких зарплат, весь квалифицированный персонал, который на таких производствах готовится ДЕСЯТИЛЕТИЯМИ ушел.
и на их место набирают абы кого. чтобы не останавливалось производство.
а там безграмотные как обезьяна с гранатой.
это не будки строить.
вот вам и потужна рехворма від будкобудівника.
.
показати весь коментар
13.01.2019 09:39 Відповісти
+8
Химзавод это очень опасно, сейчас как всегда, чтобы не было паники у населения, будут говорить что все нормально, выбросов нет, эвакуация ненужна.
показати весь коментар
13.01.2019 09:26 Відповісти
+7
А причем тут реформы? Собственник завода сам решает что ему дешевле платить низкие зарплаты а потом отстраивать завод или платить приемлемые зарплаты!
показати весь коментар
13.01.2019 10:01 Відповісти

Завантаження...